Vyhledávání:

rozšířené

Celkem za: 0 Kč

Provozovatel

Milan Pecka
Mlýnská 1735
580 01 Havlíčkův Brod

IČO: 11004061
DIČ: CZ6112261727

Tel.: 773 535 992

E-mail
HOT-LINE

Zabýváme se velkoobchodní prodejem secondhandového oblečení od r. 1992. Klademe důraz na kvalitu zboží a serióznost jednání, rychlost dodání.

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Počítadlo

UA-23232323-1

O NÁS

        Hledáte velkoobchod, který Vám nabídne kvalitní second hand za rozumnou cenu? Preferujete osobní přístup a férové jednání? Pokud ano, vítáme Vás na stránkách našeho internetového velkobchodu. Jestli chcete nakoupit kvalitní značkové zboží, jste na správné adrese. Vyzkoušejte náš internetový velkoobchodobchod se secondhandem staňte se našimi zákazníky. Můžete nakupovat celé pytle či nafocené desetikilové pytlíky. Podrobné i informace najdete v článku Jak nakupovat.

 

        Jsme rodinná firma a zabýváme se dovozem textilu second hand od roku 1992. V roce 2007 jsme přešli na on-line velkoobchodní prodej secondhandového zboží po celých pytlích  po internetu. Zaměřujeme se na zboží nejlepší jakosti, ale ne předražené. Máte možnost bez front a stresu se dostat k tomu nejlepšímu zboží. Nemáme vlastní prodejny ani pobočné sklady, snažíme se, aby kvalita zboží nebyla snižována na úkor kvantity. 

 

        Dovážíme zboží tříděné v Anglii, kde je nejlepší móda pro mladé a kvalitní oblečení pro děti. Dále dovážíme zboží z Holandska, které nabízí především velké velikosti a oblečení na starší děti (i chlapecké). Zboží se nedotkne česká ruka a oděvy těch nejlepších značek skončí právě ve Vaší prodejně!

        

         Zboží je složeno v uzavřených pytlích po 20 - 25 kg. Toto zboží vyfocené s ilustračním obrázkem a pošleme Vám jej zadarmo, tj. neplatíte poplatek za dobírku ani přepravné. V e-shopu je možno i menší balení od 10 do 15ti kg, které je nafocené na prodejním pultě, a toto konkrétní zboží si můžete vybrat.  Dopravu zajišťujeme za velmi přijatelné ceny, při nákupu celých pytlů , desetikilových nenafocených pytlíků nebo telefonické objednávce vám zajistíme dobpravu zdarma. Zboží dovážíme přibližně 2 - 3x do měsíce, aby byl stále zajištěn úplný sortiment zboží